Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

Mājas lapā www.mfk.lv ir iespējams pasūtīt un apmaksāt fotogrāfiju izdrukas kā arī dažādas preces kas tiek personalizētas pēc pasūtītāja vēlmēm. Ar www.mfk.lv mājas lapu tiek saprasta SIA “Mārītes foto kompānija”, reģ.nr. 40003534516, izveidotā interneta vietne www.mfk.lv.lv.

1. Autorizētie lietotāji.

Autorizētie lietotāji ir personas, kuras SIA “Mārītes foto kompānija” foto sesijas laikā izglītības iestādē ir nofotografējusi un kurām tika izveidots profils ar unikālu lietotāja vārdu un paroli, lai nodrošinātu piekļuvi fotogrāfijām. Autorizēti lietotāji var augšupielādēt arī savas personīgās fotogrāfijas, lai pasūtītu to izdrukas un citas personalizētas preces.

2. Neautorizētie lietotāji.

Neautorizētie lietotāji ir personas, kurām SIA “Mārītes foto kompānija” nav izveidojusi profilu ar unikālu lietotāja vārdu un paroli. Neautorizētie lietotāji augšupielādē savas personīgās fotogrāfijas, lai pasūtītu fotogrāfiju izdrukas un citas personalizētas preces.

3. Profilu un to satura uzglabāšana.

Autorizēto lietotāju profils un tā saturs tiek uzglabāts vienu tekošo mācību gadu, kad SIA “Mārītes foto kompānija” veic visu profilu un to saturu dzēšanu, paturot sev tiesības lietotājiem par to iepriekš neatgādināt. Autorizēto lietotāju augšupielādētais saturs (no datora augšupielādētās bildes), pēc iziešanas no profila, netiek uzglabāts. Neautorizētiem lietotājiem pēc pasūtījuma veikšanas profils netiek izveidots un augšupielādētais saturs netiek uzglabāts.

4. Samaksas un pasūtījumu izpildes kārtība.

Pasūtījumu izpilde tiek uzsākta tikai pēc apmaksas veikšanas. Apmaksu ir iespējams veikt, izmantojot A/S Swedbank internetbankas pakalpojumus vai izmantojot jebkuras citas bankas norēķinu karti. Atsevišķos gadījumos, kad SIA “Mārītes foto kompānija” lietotājam ir nosūtījusi avansa rēķinu uz lietotāja e-pastu, veicot samaksu, lietotājam maksājuma uzdevumā obligāti ir jānorāda pasūtījuma numurs. Lai paātrinātu pasūtījuma izpildes uzsākšanas laiku, pēc rēķina apmaksas lietotājam par veikto apmaksu ir jāinformē SIA “Mārītes foto kompānija” uz e-pastu nosūtot maksājuma uzdevuma kopiju vai zvanot uz mājas lapā norādīto telefona numuru.

5. Pasūtījumu izgatavošanas laiks. Autorizēto un Neautorizēto lietotāju pasūtījumu izgatavošanas laiks ir līdz 7 darba dienām. Lielas noslodzes vai pirmssvētku laikā izgatavošanas laiks var būt ilgāks par norādīto. Autorizēto lietotāju pasūtījumu izgatavošanas laiks tiek skaitīts no brīža, kad izglītības iestādei ir beidzies SIA “Mārītes foto kompānija” noteiktais pasūtījuma termiņš. Lietotājiem, kuri kā piegādes veidu ir izvēlējušies pasūtījumu saņemt SIA “Mārītes foto kompānija” birojā, pēc pasūtījuma sagatavošanas tiek nosūtīts informatīvs e-pasts ar aicinājumu izņemt pasūtījumu.

6. Piegāde.

Izglītības iestādē - visi Autorizētie lietotāju pasūtījumi, kas veikti SIA “Mārītes foto kompānija” noteiktajā pasūtījumu termiņā, tiek piegādāti izglītības iestādē. Izglītības iestādes un pasūtījuma termiņa ietvaros, visiem Autorizētiem lietotājiem pasūtījumi tiek piegādāti vienlaicīgi. SIA “Mārītes foto kompānija” birojā - pēc lietotāju izvēles, Neautorizēto lietotāju pasūtījumus un Autorizēto lietotāju pasūtījumus, kas veikti pēc SIA “Mārītes foto kompānija” noteiktā pasūtījumu termiņa, var saņemt SIA “Mārītes foto kompānija” birojā Rīgā, Katoļu ielā 31-42. Pa pastu - pēc lietotāju izvēles, pasūtījumi tiek nosūtīti lietotājam pa pastu. Pasūtījumi tiek piegādāti kā vienkāršie pasta sūtījumi, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, un par sūtījumu piegādi lietotāji veic samaksu. Precīzu piegādes maksas apmēru lietotāji redz pasūtījuma grozā. SIA “Mārītes foto kompānija” nodrošina pasūtījuma nosūtīšanu lietotājam 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izgatavošanas. Par pasūtījumu izgatavošanas un piegādes laiku var vienoties sazinoties ar SIA “Mārītes foto kompānija” zvanot vai rakstot e-pastu.

7. Privātums

SIA “Mārītes foto kompānija” uzglabā un lieto lietotāju personīgo informāciju pasūtījumu izpildes nodrošināšanas mērķim un citas informācijas sniegšanai (piemēram, jaunu fotogrāfiju pievienošanu profilam, profilu un saturu dzēšanas atgādinājums vai par produktu atlaidēm). Lietotāju personīgo informāciju SIA “Mārītes foto kompānija” dzēš pēc kārtējā mācību gada beigām. SIA “Mārītes foto kompānija” apņemas nenodot lietotāju personīgo informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa attiecīgās iestādes atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai.

8. Atteikuma tiesības.

Lietotājam Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no preces vai pakalpojuma. Izmantojot atteikuma tiesības, lietotājam ir pienākums, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no rakstveida atteikuma nosūtīšanas, atgriezt preci SIA “Mārītes foto kompānija” birojā. Preces atgriešanas izmaksas sedz lietotājs. Lietotājam nav tiesību izmantot atteikuma tiesības uz digitāla satura precēm (piemēram, fotogrāfiju digitālie faili lejupielādei) un precēm, kas izgatavotas pēc lietotāja norādījumiem (piemēram, fotogrāfiju un citu produktu izmērs, krāsa) vai tās ir nepārprotami personalizētas (piemēram, krūzes vai t-krekli ar apdruku).